Aptákovská tričkosoutěž

Znáte tyto situace taky?

Boty krásně barevné, taková zvláštní zelená, kterou jsem v šatníku ještě neměla, a k tomu ty úžasné růžové tkaničky. A co teď?

komiks 01

Hodně nosím šedou, takže by to mělo jít k šedé, no ale to není nic moc zajímavého, chtělo by to ještě NĚCO- třeba malované triko! Na míru – do barev, co budu ráda nosit – a bude se to hodit k novým botám! To je nápad!
A začala jsem tvořit…

Nakonec mám 4 různá trika. Která z těch variant se nejvíce líbí Vám? Pomůžete mi vybrat?

tr1490116mix

tr1490114mix

tr1490117mix

tr1490115mix

A HLAVNĚ! Zkuste něco podobného podniknout doma i vy a pošlete mi zase Vaši inspiraci pro mě! Zkuste si se mnou zahrát mou hru, nebojte se, pošlete všechno, co budete mít. Jsem hrozně moc zvědavá. Pokud si nebudete vědět rady, jak dál, napište taktéž, zkusím poradit i v průběhu Vašeho tvoření :-).

bar1520026x

Jak se do soutěže zapojit:

1) Vyberte ze 4 uvedených aptákovských variant (A, B, C, D), která se líbí Vám, kterou byste vy doporučili Aptákovi nosit nejvíce ze všech :-).

2) Navrhněte, namalujte a pošlete fotky Vašeho modelu z Vaší dílny, co rádi budete nosit vy. Nezapomeňte vytvořenou věc nějak hezky „dostajlovat” kalhotami, boty, svetrem, doplňky… prostě si zahrát na módního návrháře. Budeme rádi, když doplníte krátkým textem, jak a co nebo proč jste vyrobili to, co jste vyrobili.

3) Návrhy a fotky posílejte vnitřní poštou na Facebooku (hledejte uživatele APTÁK), na www.aptak.cz nebo na email info@aladine.cz. Do názvu mailu prosím heslo „tričkosoutěž”, aby nám to někde nezapadlo v davu ;-).

 Do kdy hrajeme

Termín uzavření přijímání příspěvků do soutěže je do 31.1.2015, vyhlášení vítěze do 7.2.2015.

Cena pro vítěze

Cena pro vítěze je triko dle vlastního výběru od Aptáka. A to formou dárkového certifikátu, který můžete proměnit za triko až do konce kalendářního roku 2015. V průběhu celého roku najdete aktuálně vytvořená trička na www.potvor.cz/aptak.

A pozor, vítěz nemusí být jen jeden!!! Rádi udělíme těch triček i víc, pokud bychom váhaly a nemohly se rozhodnout nad jedním absolutním vítězem.

Váš Apták

 • 122605
 • 0
 • Share

4 thoughts on “Aptákovská tričkosoutěž

  1. Pasini

   že si to ty,chude1 Liška,tak ti přede1m na to zblbnuted sve9 know-how a to zcela grtias.Takovej předklad,přijde za mnou klient faplně blbej a ještě me1 nějakej proble9m.Tak vemu ze1lohu a jdem na to.”Geniem do třed dnů” se ty moje kurzy jmenujed.Na a je1 ho za ty tři dny přesvědčedm,že je opravdovej genius,že všechno může,všechny překe1žky zdole1,všemu rozumed a že je ředitelem vesmedru.A pokud to jeho okoled neche1pe,tak by je o tom měl poučit.Nevěřila bys,jak je snadnfd přesvědčit vola,že je genius.To člověk zvle1dne za pe1r minut,ale je1 to schve1lně natahuju,abych z toho měl poře1dnej vejvar.Na a hloupfd klient odche1zed vyprsenej a s hlavou hrdě vztyčenou se ujedme1 nějake9ho mesie1šske9ho fakolu hodne9ho sve9 geniality.Chytřed v něm sice vided ještě většedho blbce,než byl předtedm,ale protože jsou chytřed,tak mu to neřeknou.Ale chytrejch naštěsted moc po světě neběhe1,takže se najde dalšed sposta blbců,co me9mu klientovi tu genialtu uvěřed a chtějed ji taky.Takže se mně dveře netrhnou.Mladed,stařed,se školama i bez z každfdho uděle1m genia.Pokud teda na to me1 prachy samozřejmě.Tak teď vedš jak na to a věředm,že tvoje dalšed blogove1ned bude naprosto genie1lned:-000)))))

   Reply
 1. Mbulelo

  Termedn b4Zidovske Velikonoceb4 je pro laiky nezidy. Je to nyhrecjlejšed způsob, jak cloveku, ktery nezna termin Pesach, Sederova vecere, Hagada a pod., priblizit, ze jde o tento svatek. A jak se Vam libi eKniha, o ktere to predevsim je?

  Reply

Zanechte nám odpověď

Váš e-mail nebude zveřejněn, pole označené *, jsou povinná.