Barevné kaktusy

Hitem letošního roku jsou kaktusy, najdete je opravdu všude……na oblečení, na dekoracích do bytu a tak proč by nemohly být i přání.
Toto barevné kaktusové přání je univerzální, můžete jej použít jak pro muže, tak i pro ženu.

Co budeme potřebovat:

Z papíru A5 si uděláme základ přání, nachystáme si podkladový papír o rozměru 8 x 12cm (já použila kraftový papír) a bílý papír o rozměru 7 x 11cm.

Na bílý papír 7 x 11cm, budeme pomocí barviček, vody a akrylové podložky dělat akvarelový podklad. Barevnou podušku otiskneme na arylovou podložku, nasprejujeme vodu a poťupeme papír, tak jak se nám to líbí. Stejný postup opakujeme u druhé barvy. Tím nám vznikne krásný barevný podklad.
Necháme uschnout volně na vzduchu.

Teď přijde větší zábava – nachystáme si dva stejně velké bílé papíry, barvy ve spreji (je lepší použít stejné jako na akvarelový podklad, ale není to nutné).

Na jeden papír nasprejujeme barvu – od každé barvy dva až tři střiky, podle velikosti papíru. Víc není třeba, barvy jsou hodně koncentrované.

Pomocí rozprašovače barvy do sebe krásně zapustíme a přitiskneme druhý papír. Využijeme tak přebytek barvy na další tvoření.
Necháme uschnout.

Na zaschlý akvarelový podklad, natiskneme razítka kaktusů.

Nasprejovaný suchý papír potiskneme razítky a ten nejhezčí otisk vystřihneme.

Kraftový papír podlepíme oboustrannou páskou, akvarelový základ a vystřižený kaktus 3D čtverečky a celé přání zkompletujeme.

Přidáme nadpis a máme hotovo.

Krásné barevné tvoření s kaktusy vám přeje Gábi „Peslik“ Pešlová.

 

  • 759
  • 0
  • Share

Zanechte nám odpověď

Váš e-mail nebude zveřejněn, pole označené *, jsou povinná.