Embossované přání Luční kvítí

Akvarelová technika společně s horkým embossováním jsou zárukou kreativního přáníčka. Pokud si přání vyrobíte více, nikdy nebudou stejná. V tom je kouzlo akvarelu.

Budeme potřebovat:

Materiál na výrobu přání
  1. Natiskněte razítka embossovacím inkoustem na akvarelový papír. Můžete se inspirovat naším přáním nebo si poskládat razítka na papír podle sebe. Po otištění posypte otisk bílým embossovacím práškem a zapečte horkovzdušnou pistolí.
Naembosování lučních květin

2. Na nesavou podložku otiskněte barvy inkoustů, které chcete použít, a stříkněte na ně vodu z rozprašovače

Rozmíchání akvarelových inkoustů

3. Na akvarelový papír s naembossovaným motivem také stříkněte vodu a přidejte různé odstíny barev. Usušte horkovzdušnou pistolí nebo fénem. Vzniknou krásné skvrny.

Nanesení akvarelových inkoustů.

4. Inkoust, který zůstal na podložce naberte štětcem a postříkejte jemně nabarvený akvarelový papír. Zasušte a můžete přidat další barvu. Získáte tak zajímavější pozadí na přáníčku.

Aplikace skvrn na přání.

5. Ořízněte papír podle velikosti, která se vám bude hodit na přáníčko, a pokud máte šicí stroj, můžete prošít papír po obvodu. Připravte si proužky jednobarevného ladícího papíru a střihněte je cikcak nůžkami, které nestříhají rovně, ale umí udělat “okousaný“ okraj.

Prošití přáníčka.

6. Vše přilepte na základ přání, přidejte nápis, který natiskněte, a přilepte 3D lepicí páskou. Pokud chcete, můžete použít nakonec černý fix a dokreslit rámeček. Přáníčko je hotové.

Přilepení kamínku a dokreslení rámečku na přání.

Pro Aladine vytvořila Irena Vohlídková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *