O autorech

Razítka vypráví příběhy rukou umělce, který jimi tvoří…

S kouzelnými razítky Aladine spolupracuje řada úžasných kreativních tvůrců, kteří s nadšením vymýšlí nové možné i nemožné využití razítek pro obor tvoření, který jim osud určil. Samotné nás často překvapí nový pohled na věc a nové využití našich razítek. 

Razítka tak otiskují své příběhy do papíru či na textil, ale i do keramiky, fima, modelovacích hmot, perníčků, sušenek nebo na koupelnové dlaždice. Používají se s oblibou také v interiérovém designu nebo ve vzdělávání. Razítka Aladine rádi využijí i speciální pedagogové při tvorbě s tělesně postiženými dětmi. Inu, posuďte sami… 


 

Irena Apták Slavíková

153P001sovy

“Nebereme se moc vážně, nebojíme se hrát si, tvořit a bořit. Nemáme strach se pořádně rozmachovat štětcem, splácat spousty barviček do sebe, cákat a čmárat. Nemáme problém sukovat vlnu, šermovat háčkem či jehlicemi. Nějak se prostě moci vyjádřit a přitom objevovat skryté pohledy na svět.”

Textil, trička, tašky, ubrousky. Cokoliv si dovedete z textilu představit, dokáže Irča Apták Slavíková zkrášlit, pomalovat, pocákat a potiskat svým úžasným a originálním způsobem. Pořádá velmi originální a zábavné workshopy textilní tvorby a dílny a loni vydala úspěšnou knížku “Tričkování s Aptákem”, kde se můžete všichni nechat inspirovat při svém vlastním textilním tvoření.

www.aptak.cz

https://www.facebook.com/aptak.wz.cz

          Alena “Rybalenka” Rybáková

1391582_535805696501302_1685298606_n20141022_095617pytel OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jmenuji se Alena a mému životu vládnou dvě úžasné děti, milující manžel a hlavně hromada tvoření, zejména pak s dětmi. Velkým parťákem je mi moje jedenáctiletá dcera, která moje nápady vždy vyzkouší v praxi.  Pracuji s keramikou, papírem, Fimo hmotou, textilem, drátky… Prostě od každého něco. Razítka Aladine převrátila můj kreativní  život úplně naruby 🙂

Pavlínka Šustková

Jmenuji se Pavlína a je mi už hodně přes čtyřicet. Tvoření je moje největší vášeň, které věnuji téměř každý volný okamžik a také celou pracovní dobu – chodím si totiž do práce hrát… Od malička miluji ruční práce a moc ráda trávím chvíle s razítky, papíry, korálky, barvičkami, bavlnkami….atd. atd. Ke tvoření jsem vždy vedla i svoji dceru a syna (oba jsou dnes již dospělí). V současnosti předávám své zkušenosti na svých výtvarných kurzech. Naplňuje mě pocit, že můžu někoho něco naučit a jsem ještě radši, když mají radost oni…. Svými výtvory moc ráda obdarovávám rodinu a přátele…..a jejich obdiv a nefalšovaná radost mě žene dál, k dalšímu tvoření…..

A mnoho dalších! Sledujte náš blog a brzy se dozvíte více…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *