Relax venku

Také milujete to období, kdy se dá čas trávit venku, ve stínu pergoly nebo slunečníku? Večery, kdy můžeme s přáteli sedět na terase, či balkonu a vychutnávat si společné chvíle? Sezóna opět začíná, tak si pojďte si zvelebit své venkovní posezení s našimi kreativními tipy a užijte si teplé dny na čerstvém vzduchu.

Chytejte sluneční paprsky a podložte si záda měkkým polštářkem. Aby mu to na terase slušelo, vyzkoušejte naše nová razítka a vyrobte mu potah plný květin. A nemusíte zůstat jen u jednoho… Poŕiďte si k polštářku i podsedák, pléd nebo ubrus.

Natiskněte si polštář plný květin.

Renovace starého podnosu

Venku chutná lépe, ale nanosit všechno občerstvení ven není snadné.
Velký podnos vám tento úkol výrazně ulehčí. Je vyrobený ze starého hliníkového podnosu, takže je lehoučký a vleze se na něj celá čajová souprava i s dezertem.

Vyšperkujte si starý podnos.

Nemáte zrenovovaný tác s občerstvením na co postavit? Proměňte starou elektrikářskou špulku na příruční “čajový stolek”. Nezabere příliš místa a ještě nadělá službu i parádu. Určitě nebude problém starou cívku sehnat – stačí zavolat do blízké elektrikářské firmy, pánům se tam většinou podobné poklady hromadí…

Jak vyrobit čajový stolek se podívejte tady.

Použití rýžových papírů na květináči.

Neodmyslitelnou součástí venkovních prostor jsou květiny. Ty, které dáme “po zmrzlých” ven, je třeba přesadit. Vylepšete jim květináč, ať jim to na terase sluší a podtrhněte jím celkovou atmosféru vašeho malého ráje.

Vylepšete starý květináč barvami a rýžovým papírem.

Jak si vyrobit větrník

Zabavte děti tvořením – využijte jarní větrné dny a oživte venkovní prostor barevnými větrníky. Když jim ukážete, jak na to, děti je zvládnou vyrobit sami a pokud papír před skládáním zalaminujete, vydrží se větrníky točit i na dešti. 

Podrobný návod jak na větrník.

Přejeme krásný pobyt na čerstvém vzduchu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *