StampoPaint – bramborová razítka nejen pro děti

Vykrajovali jste jako děti z brambor razítka? Už nemusíte! Máme pro vás báječná razítka StampoPaint!

Balicí papír vytvoření razítky

Tyto úžasná měkoučká razítka z pěnové hmoty jsou ideální k razítkování akrylovými nebo temperovými barvami, které na razítko jednoduše nanesete houbičkou nebo štětcem a pak už jen tisknete – na balicí papír, na vlaječky, na obaly, na textil, prostě všude, kam vás napadne.

Razítka StampoPaint na textilu

Že tahle razítka nejsou jen pro děti, ale skvěle se s nimi vyřádí i dospělí, to dokazují plátěné tašky, které se vyráběly u nás na kurzu. Stačí vyměnit akrylové barvy za barvy na textil. Je libo zvířátka nebo raději auta?

StampoPaint pro dospělé

Díky dvanácti motivům v každém balení máte širokou škálu vzorů na kombinování. Razítka se navíc dají použít z obou stran, takže můžete můžete tisknout razítka i proti sobě. Kreativitě se meze nekladou a tak jsme princeznovské sukýnky použili na tašku jako květy. Nebojte se také kombinací s jinými razítky, skvěle se navzájem doplňují.

StampoPaint Farma

Počítání se StampoPaint je radost a děti baví. Čísla jsou také ideální pro narozeninová přání a na adventní kalendáře. Dají se však použít i mnohem zajímavěji. Co třeba natisknout číselná zvířátka?

StampoPaint čísla

Pro použití StampoPaint se meze opravdu nekladou. Je jen důležité je po použití barev důkladně očistit jarovou vodou a budou vám dělat radost dál. Tak směle do toho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *