Visačky s hvězdnými znameními

Vyrobme si dnes visačky na dárky. ( A i když stále věří na Ježíška, proč by nemohly kreativně zabalit dáreček, který samy vyrobily:)?

Ty dnešní visačky však nejsou jen tak ledajaké. K tomuto nápadu mě přivedl název kolekce použitých razítek. Jmenují se Konstelace. A já jsem motiv astrologických znamení použila při výrobě visaček na dárky. A visačky mají ještě jeden nečekaný efekt. Pojďte se se mnou podívat jaký 🙂

Z kolekce si vyberte několik razítek.

Vylaďte i inkoustové barvy. Arch čtvrtky potiskejte razítky.

Z archu vystřihněte kulaté visačky, v počtu, který budete potřebovat pro vaše obdarované. Na nakreslení pravidelné kružnice použijte třeba dno skleničky.

Ve stejné velikosti a ve stejném počtu si vyřízněte kolečka z pauzovacího papíru.

Kolečka z průhledného papíru nalepte na kolečka potištěná razítky. Černým slabým fixem na papír nakreslete okraj. Nebojte se a kreslete od ruky. Do středu každé visačky nakreslete hvězdné znamení zvěrokruhu. Pro každého budoucího obdarovaného nakreslete to jeho znamení. Jak které znamení vypadá, najdete na internetu.

Poté každé kolečko propíchněte v místech, kde je tečka, značící hvězdu. Pro propíchnutí papíru můžete použít šídlo. Když nemáte šídlo vystačíte si i s obyčejným špendlíkem.

Posledním krokem je umístění šňůrky. Zvolit můžete buď obyčejný provázek, nebo mašličku.

A nakonec ten slibovaný efekt. Ve tmě, když prosvítíte baterkou visačku, na zeď, oběví se vám hvězdné znamení stejně jako na obloze 🙂 No řekněte, není to senza překvapení?!

Krásné vánoční tvoření přeje Ilona Červinková, Tvorba pro radost.

 

  • 1185
  • 0
  • Share

One thought on “Visačky s hvězdnými znameními

Zanechte nám odpověď

Váš e-mail nebude zveřejněn, pole označené *, jsou povinná.