Zátiší s jelenem

Nelíbí se vám žádný z vánočních papírů, které máte k dispozici? Pokud máte razítka Aladine, snadno si s tím poradíte. Vytvořte si jednoduše vlastní designový papír.

Materiál a pomůcky

Vyberte si razítko, které lze natisknout těsně vedle sebe, abyste si vytvořili hezký základ pro přání. Šestihranná vločka je dokonalá. Než začnete tiskat „na čisto“, vyzkoušejte si to na cvičný papír, abyste si vyzkoušeli tisk a tiskněte jednu vločku vedle druhé.

Potiskněte tolik papíru, jak velké je vaše přání. V tomto případě to bude čtverec na čtvercový základ přání cca 12x12cm.

Úžasné razítko jelena nesmí chybět, natiskněte jej na papír černým permanentním inkoustem a vybarvěte modrou barvou – pastelkou, vodovkami, zkrátka tím, co máte právě po ruce. Po vybarvení vystřihněte kolem jelena kruh nebo použijte raznici s motivem kruhu.

Vločkový papír podložte tmavě modrým kontrastním papírem, aby to hezky ladilo.

Vystřihněte si kruh z tmavě modrého papíru – stejného, který jste použili na podklad a přilepte na sebe pomocí 3D lepicích čtverečků. Z bílého a transparentního papíru natrhejte kousky papíru, který bude sloužit jako podklad pod jelena.

Vše slepte a natiskněte na bílý papír razítko Aladine s textem Děkuji. Doplňte samolepicí kamínky a přání je hotové.

Pro Aladine vytvořila Iriska Vohlídková

  • 1023
  • 1
  • Share

Zanechte nám odpověď

Váš e-mail nebude zveřejněn, pole označené *, jsou povinná.